Hakkımızda

KOMPEN - ŞENYÜZPEN ALÜMİNYUM DOĞRAMA SANAYİ

1981 yılında başlayan ticari serüvenimizin altında 40 yıllık iş tecrübesi yatmaktadır. Kurulduğu günden beri Alüminyum Doğrama Kapı ve Pencere sitemleri, Alüminyum Cephe Giydirme, PVC Kapı ve Pencere, Balkon-Merdiven Korkuluk-Küpeşte, Çelik kapı, Otomatik Garaj Kapıları, Kepenk, Duşakabin, Sineklik, Isı Cam, Cam Balkon sitemlerinde halen Türkiye'de en son teknolojiye sahip ve en yenilikçi firma konumundaki KOMPEN üretici bayisi olarak çözüm ortaklığımızı sürdürmekteyiz. Şenyüzpen olarak teknik alt yapıya önem veren, ciddi, prensip sahibi, çalışma disiplini yüksek, kaliteye önem veren, işini severek yapan, öğrenmeye açık kadro ve ileriye dönük kendini daha da geliştirme hedefleri olan firmamız, hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.

Kendi sektöründe öncü firmalardan biri olan ŞENYÜZPEN, yenilikçi sistem çözümlerini hızlı bir şekilde bünyesine katarak müşterilerine kalite ve yeni nesil ürünleri sunmayı firma politikası olarak bu güne kadar devam ettirmiştir.

Kalite Politikası:

Şenyüzpen her türlü yapı işlerinde, profesyonel ellerle çalışarak sıfır hata ile müşteri memnuniyetini esas alır. Tüm faaliyetlerinde kurum kültürü ve şirket politikaları doğrultusunda hareket etmeyi ilke edinmiştir.

Müşteri Memnuniyeti:

Yaptığımız işler referansımızdır prensibiyle, bir müşteriyle bir kere değil devamlı çalışma ilkesiyle çalışır. Şenyüzpen işlerinizi uzun yıllardır sektörde çalışan tecrübeli ustalardan kurulu ekibiyle hizmet sunmaktadır.

Yardıma İhtiyacınız mı Var ?

PVC ürünleri hakkında veya genel anlamda öğrenmek istediğiniz ne varsa tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.