Misyonumuz

Of, Trabzon ve Türkiye'de PVC Kapı-Pencere ve Alüminyum Doğrama denilince akla gelen ilk firma olmayı, bu hedefini gerçekleştirirken de misyonundan ve ticari ilkelerinden taviz vermemeyi kendisine vizyon edinmiştir. Kurulduğu günden bu yana geçen kısa sürede kat ettiği yol firmamızın vizyonuna adım adım yaklaştığını doğrulamaktadır.

Kalite; Nitelik bakımından dinamik bir özellik taşımaktadır, bu nedenle tüketici ihtiyaçlarına paralel olarak gelişmekte ve değişmekteyiz. Yeni teknikler ve geliştirerek aynı maliyetle daha yüksek kalitede üretmek ve tüketicinin kaliteye yönelik taleplerini yerine getirmek için çabalıyoruz.

Kusursuz teslimat memnun müşteri; Müşterilerimizin farklı isteklerine veya ihtiyaçlarına göre üretim sağlarız bu durum standardizasyon ve kalite kontrol faaliyetlerini bir o kadar daha kolaylaştırır.

Güven; Güvenilirlik odaklı ve memnuniyet odaklı güven oluşumu, benimsiyoruz ve bunu geçmişten günümüze değin oluşturmuş olduğumuz imaj ışığında şekillendiriyoruz.

PVC Kapı-Pencere ve Alüminyum doğrama pazarındaki gelişmeleri takip ederek, bu gelişmeler doğrultusunda yeni çözümler üretip müşterilerimize en iyi hizmeti sunma amacını taşıyoruz.

İnsanoğlu barınacak bir yere sahip olmasından itibaren yaşadığı mekanı "güzelleştirme", onu kullanışlı hale getirme, ona değer katma ihtiyacı içindedir. Günümüzde bu beklentiler, insanın yaşamını geçirdiği her yere (konutlara, işyerlerine, restoranlara, alışveriş merkezlerine ve hatta sokaklara) yansımıştır. İnsanlar zamanlarını geçirdikleri tüm mekanların;

  • Mimari olarak daha estetik olurken kullanışlılığının da artmasını,
  • Tehlikelere karşı daha güvenli olurken şeffaflılığının ve manzarasının en üst düzeyde kalmasını,
  • Daha kolay iklimlendirilirken enerji tüketiminin en aza indirecek şekilde çevreye duyarlı hale gelmesini,
  • ve benzeri değişimleri talep etmektedirler.

Bu süregelen ihtiyacı nasıl karşılayacağımıza karar vermek için öncelikle yeteneklerimizi, yapabileceklerimizi ve yapamayacaklarımızı belirledik. 

Tüm bu ihtiyaçların yarattığı ortamda misyonumuz; inovatif bir öngörü ile yenilikçi mimari yapı donanımları tasarlamak ve bu ürünleri "üretici bayilik" iş modeli ile en uygun şekilde tüketicilere ulaştırmaktır.

Yardıma İhtiyacınız mı Var ?

PVC ürünleri hakkında veya genel anlamda öğrenmek istediğiniz ne varsa tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.