İletişime Geçin
Showroom: Sulaklı Mah. Sanayi Cad. No: 3/D OF / TRABZON

İmalathane: Kıyıcık Mah. İsmetpaşa Cad. No: 23/4A OF / TRABZON
Küpeşte
Teras, merdiven boşlukları, balkon gibi yerlerde, koruyucu bir takım olarak karşımıza çıkan küpeşte sistemleri, aynı zamanda görüntü bakımından gerçekten dikkate değer bir sonucu göstermektedir.

Şenyüzpen Küpeşte Sistemleri

Teras, merdiven boşlukları, balkon gibi yerlerde, koruyucu bir takım olarak karşımıza çıkan küpeşte sistemleri, aynı zamanda görüntü bakımından gerçekten dikkate değer bir sonucu göstermektedir. Dayanıklı, güvenilir ve sağlam olmasının yanı sıra, parlak ve ışıltılı görüntüsü ile birlikte, bu tip malzemelerin binalara ve yapılara çok büyük katkısı bulunmaktadır. Özellikle de yaşam mekânı olarak görmek istediğiniz nitelikli yerlerde, önemli çözümleri bu şekilde görmek mümkün. Aynı zamanda kurumsal bir yapının dış görüntüsünü destekleyecek seçenekler, hem iç mekânlarda hem de dış mekânlarda çok önemli çözümler üretmeye devam etmiştir. Sağlam alüminyum malzemenin dayanıklı sert yapısı düzgün kullanıldığı zaman, emniyetli bir çözüm yaratmaktadır. Aynı zamanda parlak ve paslanmaz görüntü ile birlikte, buradaki sağlıklı seçenekleri en iyi şekilde değerlendirmek gerekmektedir.

Bazalı, kare ve yuvarlak küpeşte sistemleri, son derece gösterişli yapı tekniği olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanıldığı yerlerde esas amacı müşteri memnuniyeti olan bu muazzam seçenek, veranda, teras ve merdiven boşluklarının emniyetli bir yapı olmasında önemli görevler üstlenmektedir. Alüminyum malzemenin kalitesi ve uzman tasarımcıların bütünlüğü ile oluşturulmuş bu muazzam sistem, yapılan çalışmaların karşılığını en iyi şekilde göstermektedir. Son derece kullanışlı ve parlak görünümü ile paslanmaz özelliğe sahip olan bu nitelikli ürün, uygun fiyatlarla birlikte karşımıza çıkmaktadır. Modern dünyanın gelişmiş yapı teknikleri, son derece uygun şekliyle size büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Alüminyum Küpeşte Sistemleri
Alüminyum metalinin ne kadar önemli ve muazzam olduğunu bilmeyen yok. Uçak yapımında bile bir hammadde olarak kullanılan sistem, sağlam dayanıklı ve hafif bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda paslanmaz özelliği ile alüminyum gerçekten pek çok yerde insanların yapı tekniği için tercih ettiği bir element olmak durumundadır. Alüminyum küpeşte sistemleri ise bu nitelikli yapının gerçekten modern halini göstermektedir. Belli birtakım işlemlerden geçmiş ve kalitesini en iyi şekilde insanlara ispatlamış olan muazzam sistemler, ortaya koyduğu performans ile hak ettiği değeri en iyi şekilde göstermektedir.


Tüm projelerinizde teklif ve ücretsiz projelendirme için bizimle irtibata geçiniz tıklayınız...

Yardıma İhtiyacınız mı Var ?

PVC ürünleri hakkında veya genel anlamda öğrenmek istediğiniz ne varsa tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.